Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения общего собрания

Высший хозяйственный суд
Постановление от 02.06.2009 № 1/607-10/189

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.06.2009 р. 

Справа N 1/607-10/189 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 2 липня 2009 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Плюшка І. А. - головуючого, Бернацької Ж. О., Самусенко С. С. - доповідача, розглянувши матеріали касаційного подання Дрогобицької міжрайонної прокуратури Львівської області на ухвалу господарського суду Львівської області від 30 червня 2006 року у справі N 1/607-10/189 господарського суду Львівської області за позовом Сільськогосподарського ТОВ "Надія" до Сільськогосподарського ТОВ "Далява" про визнання недійсним рішення (за участю представників сторін: від позивача - П. Я. Ф., В. А. А., Ш. Є. Ю., від відповідача - не з'явився, прокурор - Ш. Т. В., від Солонської сільської ради - К. М. Є., Т. І. М.), встановив:

Сільськогосподарське ТОВ "Надія" звернулося до господарського суду Львівської області із позовом до Сільськогосподарського ТОВ "Далява" про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників Сільськогосподарського ТОВ "Далява" від 16.03.2006 про відчуження частини нерухомого майна, належного Сільськогосподарському ТОВ "Надія".

В подальшому Сільськогосподарське ТОВ "Надія" змінило позовні вимоги та звернулося до господарського суду Львівської області із клопотанням, в якому просить визнати право власності на нерухоме майно, а саме: Електропідстанція, КЗС N 1, КЗС N 2, Майстерня, Пожежний пункт, Навіс, Сушильна будівля, Склад, З'єднувальна галерея, Склад N 2, Сушилка, Пульт управління, Адмінкорпус, Прохідна, Насосна, Склад N 3, Очисне відділення, Вагова, Прийомне відділення, що розташовані по вул. Центральній, 2 в с. Далява.

Опрос