Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 21.07.2009 № 6/443/08

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

21.07.2009 р.  

N 6/443/08 

Про визнання недійсним рішення

Вищий господарський суд України у складі: суддів - Селіваненко В. П. (головуючий), суддів - Барицька Т. Л. і Львов Б. Ю., розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Мелітопольський елеватор", м. Мелітополь (далі - Товариство) на рішення господарського суду Запорізької області від 04.02.2009 та постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 21.04.2009 зі справи N 6/443/08 за позовом Товариства до Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Запоріжжя (далі - територіальне відділення АМК) про визнання недійсним рішення від 11.06.2008 N 14-рш та його скасування (судове засідання проведено за участю представників сторін: позивача - не з'яв., відповідача - Д. Д. В.), за результатами розгляду касаційної скарги, Вищий господарський суд України встановив:

Рішенням господарського суду Запорізької області від 04.02.2009 (суддя Місюра Л. С.), залишеним без змін постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 21.04.2009 (колегія суддів у складі: Антонік С. Г. - головуючий, судді Коробка Н. Д. і Шевченко Т. М.), в позові відмовлено. У прийнятті зазначених рішення та постанови попередні судові інстанції виходили з необґрунтованості позовних вимог.

У касаційній скарзі до Вищого господарського суду України Товариство просить скасувати оскаржувані рішення та постанову попередніх судових інстанцій з даної справи, а позовні вимоги задовольнити. Скаргу з посиланням на положення статті 6 Конституції України, статті 12 Закону, статті 5 Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" мотивовано невідповідністю рішення місцевого господарського суду нормам матеріального права.

Опрос