Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении убытков, нанесенных вследствие неправомерных действий

Высший хозяйственный суд
Постановление от 03.02.2009 № 4/412

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.02.2009 р. 

N 4/412 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 14 травня 2009 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді М. В. Кузьменка, судді І. М. Васищака, судді В. М. Палій, розглянувши касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства "Концерн "Ессе" на рішення господарського суду міста Києва від 05.12.2007 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 07.10.2008 р. у справі N 4/412 за позовом Комунального підприємства "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради до Закритого акціонерного товариства "Концерн "Ессе" (3-тя особа - Шевченківська районна у м. Києві державна адміністрація) про відшкодування збитків у розмірі 423225,0 грн. (за участю представників: від позивача: Г. О. І. (довіреність у справі), від відповідача: П. О. В. (довіреність у справі), від 3-ї особи: Г. О. І. (довіреність у справі)), встановив:

Комунальне підприємство "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до Закритого акціонерного товариства "Концерн "Ессе" і просило суд стягнути з останнього збитки у розмірі 423225,0 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що внаслідок неправомірних дій відповідача, а саме - проведення будівельних робіт із порушенням встановлених правил, відбулось пошкодження сусіднього будинку, що, в свою чергу, призвело до термінового відселення мешканців пошкодженого будинку до готелю "Спорт", оплату проживання яких було здійснено за рахунок позивача. Розмір сплаченої позивачем вартості проживання у сумі 423225,00 грн. заявлений позивачем до стягнення в якості збитків, понесених у зв'язку із неправомірними діями відповідача.

Опрос