Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по мировому соглашению

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.03.2009 № 10/112

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.03.2009 р. 

N 10/112 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 21 травня 2009 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Кочерової Н. О., суддів Мамонтової О. М., Черкащенка М. М., розглянувши касаційну скаргу Дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в особі Сєверодонецького виробничого управління підземного зберігання газу філії Управління магістральних газопроводів "Донбастрансгаз" на постанову від 22.12.2008 року Луганського апеляційного господарського суду у справі N 10/112 господарського суду Луганської області за позовом Дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в особі Сєверодонецького виробничого управління підземного зберігання газу філії Управління магістральних газопроводів "Донбастрансгаз" до Державного підприємства "Сєверодонецька теплоелектроцентраль" про стягнення 4069274,69 грн. (за участю представників сторін: від позивача - не з'явилися, від відповідача - П. С. І. (дов. [...])), встановив:

В вересні 2008 року дочірня компанія "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в особі Сєверодонецького виробничого управління підземного зберігання газу філії Управління магістральних газопроводів "Донбастрансгаз" звернулася до господарського суду з позовом до Державного підприємства "Сєверодонецька теплоелектроцентраль" про стягнення 4069274,69 грн.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос