Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным приказа о передаче имущества в собственность

Высший хозяйственный суд
Постановление от 24.02.2009 № 3/215

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.02.2009 р. 

Справа N 3/215 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 30 квітня 2009 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Муравйова О. В. - головуючого, Полянського А. Г., Фролової Г. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги: Фонду державного майна України, Товариства з обмеженою відповідальністю "Львівський художньо-виробничий комбінат", Національної спілки художників України, Львівської обласної організації Національної спілки художників України на постанову Київського апеляційного господарського суду від 01.10.2008 року у справі N 3/215 господарського суду міста Києва за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр розвитку нерухомості" до Фонду державного майна України, треті особи: 1. Національна спілка художників України; 2. Львівська міська рада; 3. Обласне підприємство Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки"; 4. Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради; 5. Регіональне відділення фонду державного майна України по Львівській області; 6. Львівська обласна організація Національної спілки художників України; 7. Державна служба охорони культурної спадщини при Міністерстві культури і туризму України, про визнання недійсним наказу N 338 від 24.02.2004 року (за участю представників сторін позивача: Д. О. І. - дов. [...], С. Л. В. - дов. [...], Б. В. Б. - дов. [...], відповідача: С. О. Л. - дов. [...], третіх осіб: НСХУ - Н. О. А. - дов. [...], Львівська ООНСХУ - Н. О. А. - дов. [...], ТОВ "Львівський ХВК" - Н. О. А. - дов. [...]), встановив:

Розпорядженням Заступника Голови Вищого господарського суду України А. Й. Осетинського від 09.02.2009 року у зв'язку з виходом судді Муравйова О. В., з відпустки, для розгляду касаційної скарги у справі N 3/125 господарського суду міста Києва, утворено колегію суддів у складі: головуючий - Муравйов О. В., судді: Полянський А. Г., Фролова Г. М.

Рішенням господарського суду міста Києва від 24.07.2008 року у справі N 3/215 (судді: Сівакова В. В.), залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 01.10.2008 (судді: Дикунської С. Я. - головуючий, Сотніков С. В., Дзюбко П. О.), позов задоволено повністю. Визнано недійсним наказ Фонду державного майна України N 338 від 24.02.2004 року "Щодо передачі Львівського художньо-виробничого комбінату Художнього фонду УРСР у власність Національної спілки художників України" повністю.

Стягнуто з Фонду державного майна України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр розвитку нерухомості" 85 грн. витрат по сплаті державного мита та 118 грн. витрат на інформаційне-технічне забезпечення судового процесу.

Не погоджуючись з постановою суду, Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівський художньо-виробничий комбінат", звернулося до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить рішення та постанову у справі скасувати, а справу передати на новий розгляд до Господарського суду міста Києва, мотивуючи касаційну скаргу доводами про порушення судами норм процесуального права. Зокрема, заявник зазначає, що судами прийняті рішення, що стосуються прав та обов'язків особи, яка не була залучена до участі у справі.

Не погоджуючись з постановою суду, Національна спілка художників України, звернулася до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить рішення та постанову у справі скасувати та припинити провадження у справі, мотивуючи касаційну скаргу доводами про неправильне застосування норм матеріального та порушення норм процесуального права.

Опрос