Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договоров купли-продажи недействительными

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.01.2009 № 32/28пд

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.01.2009 р. 

Справа N 32/28пд 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 9 квітня 2009 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого-судді Дерепи В. І., суддів: Грека Б. М., Стратієнко Л. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА" на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 20 листопада 2008 року у справі N 32/28пд за позовом Р. Р. В. до товариства з обмеженою відповідальністю "МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА", треті особи на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю "АТТИСТ", приватне підприємство "Видавництво "Море Арт", товариство з обмеженою відповідальністю "Спецшахторемонт-2006", про визнання договорів купівлі-продажу недійсними та за позовом закритого акціонерного товариства Промислово-інвестиційного банку в особі філії "Кальміуське відділення Промінвестбанку в м. Донецьк" до товариства з обмеженою відповідальністю МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА, приватного підприємства "Видавництво "Море Арт", про визнання договорів купівлі-продажу недійсними (за участю представників сторін: від позивачів - не з'явились, відповідачів - не з'явились, третіх осіб - не з'явились), встановив:

В січні 2007 року учасник товариства з обмеженою відповідальністю "МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА" - Ретюнських Роман Васильович звернувся до господарського суду Донецької області із позовом про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, укладених товариством з обмеженою відповідальністю "МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА".

Ухвалою Донецького апеляційного господарського суду від 20 листопада 2008 року (головуючий - О. Стойка, судді - Г. Діброва, Т. Шевкова) було відмовлено у прийнятті апеляційної скарги відповідача за первісним позовом на ухвалу господарського суду Донецької області від 15 вересня 2008 року про відмову у задоволенні заяви товариства з обмеженою відповідальністю "МАК-ОЙЛ-ПОСТАВКА" про відвід судді.

В касаційній скарзі, ставиться питання про скасування постановленого у справі судового акту апеляційного господарського суду у зв'язку з його невідповідністю нормам процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.

Опрос