Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора

Высший хозяйственный суд
Постановление от 06.03.2008 № 45/395

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.03.2008 р.

N 45/395

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Шевчук С. Р. (доповідач), суддів - Владимиренко С. В., Воліка І. М., перевіривши касаційну скаргу Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на постанову від 23.01.2008 Київського апеляційного господарського суду у справі N 45/395 господарського суду міста Києва за позовом Закритого акціонерного товариства "Дніпровська пристань" до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання договору від 16.03.2007 р. N 227 недійсним (в судовому засіданні взяли участь представники: позивача - О. М. Й. (довіреність [...]), відповідача - не з'явився), встановив:

Закрите акціонерне товариство "Дніпровська пристань" звернулось до господарського суду м. Києва з позовом до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання недійсним договору N 227 на сплату компенсації за гідронамив території від 16 березня 2007 р.

Рішенням господарського суду міста Києва від 20.11.2007 року (головуючий суддя Балац С. В.) у справі N 45/395 задоволено позовні вимоги Закритого акціонерного товариства "Дніпровська пристань" у повному обсязі, визнано недійсним договір N 227 від 16.03.2007 р., укладений між Закритим акціонерним товариством "Дніпровська пристань" та Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації), стягнуто з Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на користь Закритого акціонерного товариства "Дніпровська пристань" 85 грн. державного мита та 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Опрос