Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным свидетельства Украины на знак для товаров и услуг и обязательстве совершить определенные действия

Высший хозяйственный суд
Постановление от 14.10.2008 № 11-25/291-07-8223

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

14.10.2008 р. 

N 11-25/291-07-8223 

Про визнання недійсним свідоцтва України на знак для товарів і послуг та зобов'язання вчинити певні дії

Вищий господарський суд України у складі: суддя Селіваненко В. П. - головуючий, судді Бенедисюк І. М. і Львов Б. Ю. розглянув касаційні скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Арія Вин", смт Тарутино Тарутинського району Одеської області (далі - ТОВ "Арія Вин"), та Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, м. Київ (далі - Департамент) на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 26.06.2008 зі справи N 11-25/291-07-8223 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Бізнес Вин", с. Молога Білгород-Дністровського району Одеської області (далі - ТОВ "Бізнес Вин") до ТОВ "Арія Вин", Департаменту та державного підприємства "Український інститут промислової власності", м. Київ (далі - Укрпатент) про визнання недійсним свідоцтва України N 75242 на знак для товарів і послуг та зобов'язання вчинити певні дії.

Судове засідання проведено за участю представників сторін: ТОВ "Бізнес Вин" - К. М. Г., ТОВ "Арія Вин" - Г. А. І., І. С. К., Департаменту - П. М. Ю., Укрпатенту - П. М. Ю.

За результатами розгляду касаційних скарг Вищий господарський суд України встановив:

ТОВ "Бізнес Вин" звернулося до господарського суду Одеської області з позовом (з урахуванням подальших уточнень до нього) до Департаменту, ТОВ "Арія Вин" та Укрпатенту про:

- визнання недійсним повністю свідоцтва України N 75242 на знак для товарів та послуг "Вина ТАРУТИНО";

Опрос