Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными кредитных договоров, договоров залога, купли-продажи, аренды нежилых помещений и оборудования

Высший хозяйственный суд
Постановление от 08.04.2008 № 32/140
редакция действует с 24.04.2008

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

08.04.2008 р. 

N 32/140 

Із змінами і доповненнями, внесеними
 ухвалою Вищого господарського суду України
 від 24 квітня 2008 року

Постанову залишено без змін
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 19 серпня 2008 року

(У тексті постанови назву "приватний підприємець" замінено на "фізична особа - підприємець" у відповідних відмінках, а також прізвище представника - "ОСОБА_3" на "ОСОБА_4" згідно з ухвалою Вищого господарського суду України від 24 квітня 2008 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії: головуючого - судді Кузьменка М. В., суддів - Васищака І. М., Палій В. М., за участю представників сторін - Р. С., С. К., С. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Три-Денс" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 27 листопада 2007 року у справі N 32/140 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Три-Денс" до фізичної особи - підприємця В. Є. І., фізичної особи - підприємця С. П. В., товариства з обмеженою відповідальністю "КЛІНІКА СП", акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський Банк" про визнання недійсними кредитних договорів, договорів застави, купівлі-продажу, оренди нежитлових приміщень та обладнання, встановив:

Опрос