Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве заключить договор аренды

Высший хозяйственный суд
Постановление от 24.06.2008 № 21/392

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.06.2008 р. 

Справа N 21/392 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляд
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 21 серпня 2008 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі: головуючого судді Кузьменка М. В., суддів: Палій В. М., Черкащенка М. М., розглянувши касаційну скаргу Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон на постанову Київського апеляційного господарського суду від 26.02.2008 р. у справі N 21/392 господарського суду м. Києва за позовом Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України до відповідачів Комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", Київської міської ради, третя особа Міністерство культури і туризму України, про зобов'язання укласти договір оренди (за участю представників: Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України - не з'явилися; КП "Київжитлоспецексплуатація" - не з'явилися; Київської міської ради - не з'явилися; Міністерства культури і туризму України - не з'явилися), встановила:

Державна служба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України звернулася до господарського суду м. Києва з позовом та просила суд:

- зобов'язати Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" укласти з ним договір оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Києва строком на три роки, а саме нежилого приміщення площею 163,3 м2, яке розташовано у будинку N 16-а по вул. Липській у м. Києві;

- зобов'язати Київську міську раду прийняти рішення щодо передачі в оренду Державній службі контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України вказаного приміщення.

Опрос