Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности

Высший хозяйственный суд
Постановление от 05.06.2008 № 33/366

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.06.2008 р. 

Справа N 33/366 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 7 серпня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Шевчук С. Р. (доповідач), суддів: Воліка І. М. Барицької Т. Л., розглянувши касаційну скаргу Будівельної корпорації "УкрАзіаБуд" на рішення господарського суду міста Києва від 25.12.2007 р. у справі N 33/366 господарського суду міста Києва за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АКС Буд" до Будівельної корпорації "УкрАзіаБуд", 3-і особи: Відкрите акціонерне товариство "ВТБ Банк", Українська державна корпорація по транспортному будівництву "Укртрансбуд", Консорціум "Укріндустрія", про визнання права власності (в судовому засіданні взяли участь представники: - позивача: В. О. Д.; - відповідача: Л. О. О.; - 3-ї особи-1: Р. В. В. - 3-ї особи-2: не з'явились - 3-ї особи-3: не з'явились), встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "АКС Буд" звернулося до господарського суду міста Києва з позовною заявою про визнання права власності на майнові права на квартири.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос