Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора аренды нежилого помещения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 21.05.2008 № 23/293

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

21.05.2008 р.  

N 23/293 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 19 червня 2008 року

Вищий господарський суд України в складі колегії суддів: Бернацької Ж. О. - головуючої (доповідач), Мележик Н. І., Подоляк О. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги відкритого акціонерного товариства "Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ України "УкрНДІінжпроект" та закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк в особі філії "КиївСіті" закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" на рішення господарського суду м. Києва від 05.09.2007 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 24.01.2008 р. в справі N 23/293 господарського суду м. Києва за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Банк "Фінанси та Кредит" до: 1) відкритого акціонерного товариства "Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ "УкрНДІінжпроект", 2) закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" в особі філії "КиївСіті" закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про визнання договору недійсним, за участю представників сторін: від позивача: К. Ю. В., від відповідача: 1 - Ю. М. П., від відповідача 2 - Ч. Д. В., встановив:

Позивач - товариство з обмеженою відповідальністю "Банк "Фінанси та Кредит" звернувся до господарського суду з позовом до відповідача 1 - відкритого акціонерного товариства "Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ "УкрНДІінжпроект", відповідача 2 - закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про визнання недійсним договору оренди нежилого приміщення, укладеного 05.01.2007 р. між відповідачами.

Рішенням господарського суду міста Києва від 05.09.2007 р. (суддя Демидова А. М.) позов задоволено; визнано недійсним договір оренди нежилого приміщення від 05.01.2007 р., укладений між відкритим акціонерним товариством "Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ "УкрНДІінжпроект" та закритим акціонерним товариством комерційним банком "ПриватБанк", з моменту його укладення; стягнуто з відкритого акціонерного товариства "Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ "УкрНДІінжпроект" на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Банк "Фінанси та Кредит" державного мита у розмірі 85 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у розмірі 118 грн.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 24.01.2008 р. (судді: Моторний О. А. - головуючий, Кошіль В. В., Вербицька О. В.) рішення суду від 05.09.2007 р. залишено без змін.

Опрос