Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным свидетельства Украины на знак для товаров и услуг

Высший хозяйственный суд
Постановление от 24.06.2008 № 12/684

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.06.2008 р. 

Справа N 12/684 

Про визнання недійсним свідоцтва України на знак для товарів і послуг

Вищий господарський суд України у складі: суддя Селіваненко В. П. - головуючий, судді Бенедисюк І. М. і Львов Б. Ю., розглянув касаційну скаргу А. Менаріні Індустріе Фармачуетіке Ріуніте С.р.л., Італія, на постанову Київського апеляційного господарського суду від 27.02.2008 зі справи N 12/684 за позовом А. Менаріні Індустріе Фармачеутіке Ріуніте С.р.л. до Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, м. Київ (далі - Державний департамент інтелектуальної власності), та відкритого акціонерного товариства "Лубнифарм", м. Лубни Полтавської області (далі - ВАТ "Лубнифарм"), про визнання недійсним свідоцтва України N 18138 на знак для товарів і послуг "ФАСТИН" та зустрічним позовом ВАТ "Лубнифарм" до Державного департаменту інтелектуальної власності та А. Менаріні Індустріе Фармачеутіке Ріуніте С.р.л. про визнання недійсним свідоцтва України N 15001 на знак для товарів і послуг "ФАСТУМ".

Судове засідання проведено за участю представників: А. Менаріні Індустріе Фармачеутіке Ріуніте С.р.л. - С. В. Ю., ВАТ "Лубнифарм" - Н. Л. М., Державного департаменту інтелектуальної власності - П. М. Ю.

За результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України встановив:

А. Менаріні Індустріе Фармачеутіке Ріуніте С.р.л. звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до Державного департаменту інтелектуальної власності та ВАТ "Лубнифарм" про:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос