Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения об утверждении результатов конкурса на право аренды нежилого помещения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 06.03.2008 № 2/239

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.03.2008 р. 

N 2/239 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 15 травня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Грейц К. В., суддів: Глос О. І., Бакуліної С. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Приватного підприємства "Проектно-конструкторське бюро" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 29.11.2007 р. у справі N 2/239 господарського суду м. Києва за позовом Приватного підприємства "Проектно-конструкторське бюро" до відповідача-1: Шевченківської районної в м. Києві ради до відповідача-2: Управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради, третя особа: ФОП Б. О. В., про визнання недійсним рішення про затвердження результатів конкурсу на право оренди нежитлового приміщення у судовому засіданні, взяли участь представники: від позивача: Р. В. Д., від відповідача-1: С. О. В., від відповідача-2: С. О. В., від третьої особи: Л. І. В., встановив:

Рішенням господарського суду м. Києва від 10.10.2007 р. (суддя Домнічева І. О.) позов задоволено повністю: визнано недійсним рішення конкурсної комісії від 30.03.2007 р. на право оренди нежитлового приміщення, площею 17 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 5; стягнуто з Шевченківської районної в м. Києві ради на користь ПП "Проектно-конструкторського бюро" 42,50 грн. держмита та 59,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу; стягнуто з Управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної в м. Києві ради на користь ПП "Проектно-конструкторського бюро" 42,50 грн. держмита та 59,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос