Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным свидетельства на знак для товаров и услуг

Высший хозяйственный суд
Постановление от 04.03.2008 № 12/455-44/443

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.03.2008 р. 

N 12/455-44/443 

Вищий господарський суд України у складі: суддя Селіваненко В. П. - головуючий, судді: Бенедисюк І. М. і Львов Б. Ю., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1, м. Київ, на рішення господарського суду міста Києва від 09.10.2007 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 26.11.2007 зі справи N 12/455-44/443 за позовом закритого акціонерного товариства "Ензим", м. Львів, до Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (далі - Держдепартамент), м. Київ, суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, м. Київ, третя особа на стороні відповідачів, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1), про визнання недійсним свідоцтва України N НОМЕР_1 на знак для товарів і послуг, та зустрічним позовом суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 (далі - СПД ОСОБА_1) до закритого акціонерного товариства "Ензим" (далі - ЗАТ "Ензим"), третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради (далі - Управління), м. Львів, про зобов'язання вчинити певні дії [за участю представників: ЗАТ "Ензим" - Д. М. І., С. В. Ю., Держдепартаменту - не з'явився, ОСОБА_1 - не з'явився, Управління - не з'явився], встановив:

ЗАТ "Ензим" у серпні 2003 року звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до Держдепартаменту та СПД ОСОБА_1 про визнання недійсним свідоцтва України N НОМЕР_1 на знак для товарів і послуг (комбіноване позначення "Львівські ензими"), а також про зобов'язання Держдепартаменту внести відповідні зміни до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг та здійснити необхідну офіційну публікацію.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос