Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрещении использования произведений, взыскании компенсации за нарушение имущественных авторских прав, штрафа и обязательстве опубликовать данные о нарушении авторского права

Высший хозяйственный суд
Постановление от 04.03.2008 № 39/341

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.03.2008 р. 

N 39/341 

Вищий господарський суд України у складі: суддя Селіваненко В. П. - головуючий, судді Бенедисюк І. М. і Львов Б. Ю., розглянув касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Некст Медіа Україна", м. Київ (далі - ТОВ "Некст Медіа Україна"), на постанову Київського апеляційного господарського суду від 04.10.2007 зі справи N 39/341 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Чесна музика", м. Київ (далі - ТОВ "Чесна музика"), до ТОВ "Некст Медіа Україна" про заборону використання творів, стягнення 900000 грн. компенсації за порушення майнових авторських прав, 90000 грн. штрафу та зобов'язання опублікувати дані про порушення авторського права.

Судове засідання проведено за участю представників сторін: ТОВ "Чесна музика" - К. В. Р., ТОВ "Некст Медіа Україна" - М. К. І.

За результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України встановив:

ТОВ "Чесна музика" звернулося до господарського суду міста Києва з позовом про заборону ТОВ "Некст Медіа Україна" без дозволу позивача використовувати музичні твори, стягнення з відповідача компенсації за порушення майнових авторських прав у сумі 900000 грн. та зобов'язання ТОВ "Некст Медіа Україна" опублікувати в газеті "Юридична практика" судове рішення з цієї справи.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос