Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора купли-продажи и возвращении имущества в государственную собственность

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.02.2008 № 3/295

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.02.2008 р. 

Справа N 3/295 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 17 квітня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Дроботової Т. Б. - головуючого, Волковицької Н. О., Рогач Л. І. (за участю представників: позивача М. І. В., посв. від 04.08.2000 р., відповідача - не з'явився (про час та місце судового засідання повідомлений належним чином)), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області на постанову Київського апеляційного господарського суду від 09.10.2007 р. у справі N 3/295 господарського суду міста Києва за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області до Приватного підприємства "Аукціон-4" про розірвання договору купівлі-продажу та повернення майна у державну власність, встановив:

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області звернулось до господарського суду з позовом про розірвання договору N 808 від 13.10.2003 р. купівлі-продажу державного майна соціального призначення, укладеного позивачем з приватним підприємством "Аукціон-4", зобов'язання відповідача повернути приватизований об'єкт до державної власності на користь регіонального відділення з підписанням відповідного акту прийому-передачі майна.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос