Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по административному и корабельному сборам

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.02.2008 № 28/398

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.02.2008 р.

Справа N 28/398

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 24 квітня 2008 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі: головуючого, судді Кузьменка М. В., суддів: Васищака І. М., Палій В. М., розглянувши касаційну скаргу Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" на рішення господарського суду м. Києва від 15.06.2007 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 25.10.2007 р. у справі N 28/398 господарського суду м. Києва за позовом Херсонського морського торговельного порту до відповідача - Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот", треті особи: Міністерство транспорту та зв'язку України, Дочірнє підприємство "Херсонський річковий порт", про стягнення 9670,97 грн. (за участю представників: Херсонського морського торгівельного порту - Б. О. Г., Ч. Г. В.; АСК "Укррічфлот" - Г. В. М.; Міністерства транспорту та зв'язку України - П. Ю. В.; ДП "Херсонський річковий порт" - не з'явилися), встановила:

Херсонський морський торговельний порт звернувся до господарського суду м. Києва з позовом та просив стягнути з відповідача - Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 9670,97 грн. заборгованості за адміністративний та корабельний збори.

В обгрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що у березні 2006 р. судно відповідача - теплохід "А. Федоров" проходив канал Херсонського морського торговельного порту для навантаження вантажу в річному порту, у зв'язку з чим відповідачу виставлено рахунок N СФ-271д від 21.03.2006 р., який оплачений ним лише частково. При цьому, відповідач не оплатив такий рахунок в частині адміністративного та корабельного зборів (т. 1 а. с. 4 - 5).

Відповідач у справі - Акціонерне судноплавна компанія "Укррічфлот" у відзиві на позов заявлені вимоги відхиляє з тих підстав, що:

Опрос