Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действительным договора аренды недвижимого имущества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 31.01.2008 № 2-25/9301

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

31.01.2008 р. 

Справа N 2-25/9301 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 17 квітня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Кочерової Н. О., суддів Рибака В. В., Черкащенка М. М. (за участю представників сторін: від касатора - не з'явилися; від позивача - не з'явилися; від відповідача - не з'явилися), розглянувши матеріали Міської громадянської організації "Алуштинська асоціація судовласників" касаційної скарги на рішення господарського суду АРК від 24.07.2007 р. у справі N 2-25/9301 за позовом ТОВ "Центр дитячої творчості "Радуга" до КП "Управління міського господарства" про визнання договору дійсним, встановив:

ТОВ "Центр дитячої творчості "Радуга" звернулося до господарського суду АРК з позовом до КП "Управління міського господарства" про визнання дійсним договору оренди нерухомого майна від 05.06.2007 р., а саме: нежитлових приміщень, площею 79,4 кв. м. в головному приміщенні та площею 78,5 кв. м. у виробничому приміщенні за адресою: м. Алушта, вул. Паркова, 6.

Рішенням господарського суду АРК від 24.07.2007 р. позов задоволено. Визнано дійсним договір оперативної оренди нерухомого майна, а саме: нежитлових приміщень, площею 79,4 кв. м. в головному приміщенні та площею 78,5 кв. м. у виробничому приміщенні за адресою: м. Алушта, вул. Паркова, 6, укладений 05.06.2007 р. між ТОВ "Центр дитячої творчості "Радуга" та КП "Управління міського господарства".

У поданій касаційній скарзі Міська громадянська організація "Алуштинська асоціація судовласників" просить скасувати рішення зазначеного господарського суду, як таке, що ухвалене з порушенням процесуального законодавства, зокрема ст. 107 ГПК України; в задоволенні позову відмовити.

Судова колегія, розглянувши наявні матеріали справи, перевіривши юридичну оцінку судовими інстанціями обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування господарським судом норм матеріального і процесуального права, прийшла до висновку про наявність правових підстав для часткового задоволення касаційної скарги, виходячи з наступного.

Опрос