Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным инвестиционного договора

Высший хозяйственный суд
Постановление от 08.10.2007 № 2/435
редакция действует с 05.02.2008

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

08.10.2007 р.

N 2/435

Постанову скасовано
(згідно з постановою Судової палати у господарських справах
 Верховного Суду України
 від 5 лютого 2008 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді - Кота О. В., суддів: Владимиренко С. В., Шевчук С. Р., розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Київвисотбуд" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 20 березня 2007 року у справі N 2/435 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Київвисотбуд" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Капіталоінвест", за участю 3-ої особи - Акціонерний комерційний банк "Київ", про визнання договору недійсним, (за участю представників: позивача - Т. Т. А., Р. В. В.; відповідача - З. М. І.; третьої особи - З. М. І.), встановив:

ТОВ "Київвисотбуд" звернулося до господарського суду міста Києва з позовними вимогами до відповідачів про визнання недійсним інвестиційного договору N 6 від 27 травня 2005 року на будівництво житлового комплексу по вул. Сім'ї Сосніних, 4-а, м. Київ, укладений між ТОВ "Київвисотбуд" та ТОВ "Капіталоінвест".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос