Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании расходов, понесенных по договору комиссии

Высший хозяйственный суд
Постановление от 26.12.2007 № 47/289-07(35/247-06)

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

26.12.2007 р. 

Справа N 47/289-07(35/247-06) 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 20 березня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Божок В. С. - головуючого, Костенко Т. Ф., Коробенко Г. П., розглянувши матеріали касаційної скарги Українсько-американського спільного підприємства з іноземними інвестиціями "Влада-Промтекс" на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 09.10.2007 у справі господарського суду Харківської області за позовом Відкритого акціонерного товариства "Старокраматорський машинобудівний завод" до Українсько-американського спільного підприємства з іноземними інвестиціями "Влада-Промтекс" про стягнення 785187,12 грн. за зустрічним позовом Українсько-американського спільного підприємства з іноземними інвестиціями "Влада-Промтекс" до Відкритого акціонерного товариства "Старокраматорський машинобудівний завод" про стягнення 955590,36 грн. та витребування технічної документації (в судовому засіданні взяли участь представники: від позивача - [...], від відповідача - [...]), встановив:

Справа розглядалась неодноразово. При новому розгляді справи рішенням господарського суду Харківської області від 15.08.2007 в задоволенні позовних вимог за первісним позовом відмовлено.

Позовні вимоги за зустрічним позовом задоволено. Стягнено з ВАТ "Старокраматорський машинобудівний завод" на користь Українсько-американського спільного підприємства іноземними інвестиціями "Влада-Промтекс" - 95550,36 грн. витрат понесених за договором комісії.

Зобов'язано ВАТ "Старокраматорський машинобудівний завод" надати Українсько-американському спільному підприємству з іноземними інвестиціями "Влада-Промтекс" передбачену договором комісії документацію на перевантажувач, а саме, робочу документацію (робочий проект), зокрема, ескізне пророблення окремих вузлів, креслення загальних видів перевантажувача (креслення технічного проекту основних вузлів мостового перевантажувача), робочі креслення швидкозношуємих вузлів та деталей, а також прочностні розрахунки деталей та вузлів, акти попередніх випробувань механізмів та каталог запасних частин.

Опрос