Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве сообщить в хозяйственный суд о вступлении в силу судебного решения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 10.12.2007 № 7/180

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

10.12.2007 р.

Справа N 7/180

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 7 лютого 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Карабаня В. Я. - головуючого, Ковтонюк Л. В., Чабана В. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали касаційної скарги Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ, на постанову Київського апеляційного господарського суду від 03.07.2007 р. у справі господарського суду м. Києва N 7/180 за позовом Відкритого акціонерного товариства "Харківгаз", м. Харків, до Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про зобов'язання вчинити дії (за участю представників сторін: від позивача - [...]; від відповідача - [...]), установив:

24.05.2007 р. ухвалою господарського суду м. Києва (суддя Якименко М. М.) зупинено провадження у справі N 7/180 до набрання законної сили рішення у справі господарського суду м. Києва N 6/314 за позовом ДК "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про зобов'язання вчинити дії. Зобов'язано представників учасників процесу повідомити господарський суд м. Києва про набрання законної сили судовим рішенням у справі N 6/314. Направлено запит до ЗАТ "Укргаз-Енерго" стосовно надання інформації та витребування документів.

03.07.2007 р. постановою Київського апеляційного господарського суду (судді: Моторний О. А. - головуючий, Кошіль В. В., Вербицька О. В.) ухвалу місцевого суду від 24.05.2007 р. в частині зупинення провадження у справі N 7/180 скасовано, а в іншій - залишено без змін.

Опрос