Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в удовлетворении кассационной жалобы на определение апелляционного хозяйственного суда

Высший хозяйственный суд
Постановление от 27.12.2007 № 05/210-06

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.12.2007 р. 

N 05/210-06 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 14 лютого 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді Дерепи В. І., суддів Грека Б. М., Стратієнко Л. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Мегабанк" на ухвалу Харківського апеляційного господарського суду від 29 жовтня 2007 року у справі N 05/210-06 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Восток" до відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", третя особа відкрите акціонерне товариство "Шепетівський завод культиваторів", про спонукання до виконання умов договору (за участю представників сторін: від позивача - не з'явився відповідача - не з'явився третьої особи - не з'явився), встановив:

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 29 жовтня 2007 року (судді В. Демченко, Ю. Такмаков, С. Барбашова) відмовлено у прийнятті апеляційної скарги відкритого акціонерного товариства "Мегабанк" на ухвалу господарського суду Харківської області від 08.08.2007 року на підставі статей 86, 99 Господарського процесуального кодексу України у зв'язку з тим, що ухвала місцевого господарського суду про прийняття до розгляду доповнень та змін до позовної заяви не оскаржується в апеляційному порядку.

В касаційній скарзі відкрите акціонерне товариство "Мегабанк", посилаючись на порушення апеляційним судом процесуального права, зокрема, статті 97 Господарського процесуального кодексу України, просить вказану ухвалу скасувати.

Опрос