Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении без рассмотрения искового заявления о взыскании суммы

Высший хозяйственный суд
Постановление от 22.11.2007 № 2-7/15632-2006

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

22.11.2007 р. 

Справа N 2-7/15632-2006 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 14 лютого 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді Стратієнко Л. В., суддів Грека Б. М., Козир Т. П., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Будпроект" на ухвалу господарського суду Автономної Республіки Крим від 12 червня 2007 року та постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 26 липня 2007 року у справі N 2-7/15632-2006 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Татнафта-Крим" до товариства з обмеженою відповідальністю "Будпроект" про розірвання договору та стягнення 559388,80 грн., та зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Будпроект" до товариства з обмеженою відповідальністю "Татнафта-Крим" про стягнення 1267500 грн. (за участю представників сторін: від позивача - не з'явився, відповідача - не з'явився), встановив:

Ухвалою господарського суду Автономної Республіки Крим від 12 червня 2007 року (суддя І. І. Дворний), залишеною без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 26 липня 2007 року (судді В. І. Гонтар, В. В. Сотула, О. А. Щепанська), повернуто без розгляду зустрічну позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Будпроект" до товариства з обмеженою відповідальністю "Татнафта-Крим" на підставі пунктів 4, 6, 10 статті 63 Господарського процесуального кодексу України.

В касаційній скарзі товариство з обмеженою відповідальністю "Будпроект", не погоджуючись з прийнятими по справі судовими актами, просить їх скасувати, посилаючись на неправильне застосування норм процесуального права, а справу передати до господарського суду Автономної Республіки Крим для розгляду по суті, прийнявши до розгляду зустрічний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Будпроект" до товариства з обмеженою відповідальністю "Татнафта-Крим".

Розглянувши матеріали справи і доводи касаційної скарги, перевіривши правильність застосування господарським судом Автономної Республіки Крим та Севастопольським апеляційним господарським судом норм процесуального права у вирішенні даного спору, колегія суддів вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Опрос