Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора купли-продажи недействительным

Высший хозяйственный суд
Определение от 29.01.2007

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 29 січня 2007 року

Ухвалу скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 22 травня 2007 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу Комунального підприємства "Київський метрополітен" (далі - Метрополітен) на рішення господарського суду м. Києва від 21 серпня 2006 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 4 жовтня 2006 р. у справі за позовом Дніпровського транспортного прокурора м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської державної адміністрації, Метрополітену до ТОВ "Трактінжбуд" та Регіонального відділення ФДМ у м. Києві (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, - Київська міська рада) про визнання договору купівлі-продажу недійсним.

Метрополітен звернувся до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на рішення господарського суду м. Києва від 21 серпня 2006 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 4 жовтня 2006 р. та водночас заявив клопотання про відновлення пропущеного строку для подання касаційної скарги.

Касаційну скаргу разом з клопотанням про відновлення процесуального строку скаржником до суду подано 5 січня 2007 р., тобто з пропуском встановленого процесуального строку.

Опрос