Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения о нарушении законодательства о защите экономической конкуренции и наложении штрафа

Высший хозяйственный суд
Постановление от 27.11.2007 № 20-5/138

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.11.2007 р. 

Справа N 20-5/138 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 7 лютого 2008 року

Вищий господарський суд України у складі: суддя Селіваненко В. П. - головуючий, судді Бенедисюк І. М. і Львов Б. Ю., розглянув касаційну скаргу Севастопольського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Севастополь (далі - територіальне відділення АМК), на рішення господарського суду міста Севастополя від 15.05.2007 та постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.06.2007 зі справи N 20-5/138 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Луіджи", м. Севастополь (далі - ТОВ "Луіджи"), до територіального відділення АМК, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю "АН "Адмирал", м. Севастополь (далі - ТОВ "АН "Адмирал"), про визнання рішення недійсним. Судове засідання проведено за участю представників: ТОВ "Луіджи" - [...], територіального відділення АМК - [...], ТОВ "АН "Адмирал" - [...]. За результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України встановив:

ТОВ "Луіджи" звернулося до господарського суду міста Севастополя з позовом про визнання недійсним рішення територіального відділення АМК від 06.03.2007 N 27/02-07-РШ "Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та про накладення штрафу".

Рішенням названого господарського суду від 15.05.2007 (суддя Євдокимов І. В.), залишеним без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.06.2007 (колегія суддів у складі: суддя Заплава Л. М. - головуючий, суддя Ткаченко М. І., Фенько Т. П.), позов задоволено повністю: визнано недійсним рішення територіального відділення АМК від 06.03.2007 N 27/02-07-РШ. Судові рішення мотивовано тим, що ТОВ "Луіджи" правомірно зареєструвало в Севастопольському міському управлінні юстиції газету "Курьер", оскільки сферою розповсюдження газети "Курьер", що випускається ТОВ "АН "Адмирал", є Автономна Республіка Крим, а не м. Севастополь, яке є адміністративно-територіальною одиницею загальнодержавного підпорядкування, не входить до складу названої Республіки, а відтак не можна стверджувати про наявність у діях позивача недобросовісної конкуренції.

Опрос