Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании банкротом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 04.12.2007 № 23/457-б

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.12.2007 р. 

Справа N 23/457-б 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 31 січня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Хандуріна М. І. - головуючого, Мамонтової О. М., Удовиченка О. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційне подання заступника Генерального прокурора України на ухвалу господарського суду м. Києва від 22 червня 2004 року у справі N 23/457-б господарського суду м. Києва за заявою Державної податкової інспекції у Дніпровському районі м. Києва до Відкритого акціонерного товариства "Київський завод "Агромаш" про визнання банкрутом, (за участю представників сторін: Генеральна прокуратура України - [...], ДПІ у Дніпровському районі м. Києва - [...], ВАТ "Київський завод "Агромаш" - [...], АК "Украгроком" - [...], НАК "Украгролізінг" - [...]), встановив:

У листопаді 2002 року ДПІ у Дніпровському районі м. Києва звернулася до господарського суду із позовом про визнання банкрутом ВАТ "Київський завод "Агромаш" у зв'язку з неспроможністю останнього погасити заборгованість.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 11.11.2002 р. порушено провадження у справі, призначено справу до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, заборонено посадовим особам боржника вчиняти дії щодо відчуження майна, реорганізації чи ліквідації юридичної особи. Введено процедуру розпорядження майном, розпорядником майна призначено [...].

Ухвалою господарського суду м. Києва від 11.09.2003 р. визнано розмір ініціюючого кредитора - ДПІ у Дніпровському районі м. Києва у розмірі 580827,00 грн. Зобов'язано заявника подати до офіційного друкованого органу оголошення про порушення справи про банкрутство, розпорядника майном зобов'язано надати суду на затвердження реєстр вимог кредиторів, призначено дату попереднього засідання та перших загальних зборів кредиторів.

Опрос