Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными публичных торгов по реализации недвижимого имущества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 30.10.2007 № 16/398

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

30.10.2007 р. 

Справа N 16/398 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 24 січня 2008 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі: головуючого, судді - Кузьменка М. В., суддів: Васищака І. М., Палій В. М., розглянувши касаційні скарги Державної акціонерної компанії "Національна мережа аукціонних центрів" в особі філії "Донецький аукціонний центр" Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 19.06.2007 р. та рішення господарського суду Донецької області від 26.02.2007 р. у справі N 16/398 господарського суду Донецької області за позовом Відкритого акціонерного товариства "Завод ізоляційних матеріалів" до відповідачів Державної акціонерної компанії "Національна мережа аукціонних центрів" в особі філії "Донецький аукціонний центр", Державної виконавчої служби у Орджонікідзевському районі м. Маріуполя Донецької області, Приватного підприємства "Донметпостач" про визнання недійсними прилюдних торгів (за участю представників: ВАТ "Завод ізоляційних матеріалів" - [...], ДАК "Національна мережа аукціонних центрів" - [...], ДВС у Орджонікідзевському районі м. Маріуполя Донецької області - не з'явилися, ПП "Донметпостач" - не з'явилися), встановила:

Відкрите акціонерне товариство "Завод ізоляційних матеріалів" звернулося до господарського суду Донецької області з позовом та просило суд:

- визнати недійсними прилюдні торги з реалізації нерухомого майна Відкритого акціонерного товариства "Завод ізоляційних матеріалів", які проведені ДАК "Національна мережа аукціонних центрів" в особі філії Донецький аукціонний центр 26.04.2006 р.;

- скасувати державну реєстрацію права власності на будівлю складу готової продукції (літ. П-1), площею 990,3 м2, який розташований у м. Маріуполі по вул. Станіславського, 1, яка проведена за Приватним підприємством "Донметпостач".

Вимоги позивача обґрунтовані тим, що реалізація майна проведена з порушенням вимог законодавства, оскільки:

Опрос