Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании нежилым помещением и выселении

Высший хозяйственный суд
Постановление от 06.11.2007 № 10/312-пн

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.11.2007 р. 

Справа N 10/312-пн 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 24 січня 2008 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Дроботової Т. Б. - головуючого, Волковицької Н. О., Рогач Л. І. (за участю представників: позивача - [...], відповідача - [...], третьої особи без самостійних вимог на предмет спору не з'явились (про час і місце судового засідання повідомлені належно), третьої особи без самостійних вимог на предмет спору не з'явились (про час і місце судового засідання повідомлені належно)), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу заготівельного виробничо-комерційного об'єднання "Успіх" на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 13.06.2007 р. у справі N 10/312-пн господарського суду Херсонської області за позовом виробничо-трикотажного товариства з обмеженою відповідальністю "Олімп" до Заготівельного виробничо-комерційного об'єднання "Успіх" за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Херсонське бюро технічної інвентаризації; - Регіональне відділення Фонду Державного майна України у Херсонській області про усунення перешкод у користуванні нежилим приміщенням та виселення, встановив:

Позивач звернувся до господарського суду з позовом про усунення перешкод у користуванні належними йому нежитловими приміщеннями за адресою м. Херсон, вул. Радянська, 40 шляхом виселення відповідача з приміщень, що зайняті ним без встановлених законом підстав, посилаючись на підтвердження правовстановлюючими документами належності спірних приміщень Виробничо-трикотажному товариству з обмеженою відповідальністю "Олімп", статті 4, 48 Закону України "Про власність", статті 317, 318, 387 Цивільного кодексу України, що визначають способи захисту порушених прав власника.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос