Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными и отмене решений собрания участников ООО

Высший хозяйственный суд
Постановление от 27.09.2007 № 2-2787/06

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.09.2007 р. 

Справа N 2-2787/06 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 13 грудня 2007 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Дерепи В. І., суддів: Грека Б. М. - (доповідача у справі) Стратієнко Л. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа і Ко" на ухвалу апеляційного суду м. Севастополя від 30.11.2006 у справі N 2-2787/06 Ленінського районного суду м. Севастополя за позовом [...] до Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа і Ко" про скасування зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа і Ко" (за участю представників від: позивача [...], відповідачів [...]), встановив:

[...] звернувся до Ленінського районного суду м. Севастополя з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа і Ко" про визнання незаконними і скасування рішення зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа і Ко".

Рішенням Ленінського районного суду м. Севастополя від 05.06.2006 (суддя Пузіна В. І.), залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду м. Севастополя від 30.11.2006 (колегія суддів у складі: головуючого-судді Алєєвої Н. Г., суддів: Птіціної В. І., Колбіної Т. П.), позов задоволено з тих підстав, що збори учасників не є правомочними, оскільки в них приймали участь учасники, які володіють менше, ніж 60 % голосів.

Не погоджуючись з судовими актами у справі, відповідач звернувся до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить їх скасувати, справу направити на новий розгляд до місцевого суду в іншому складі судової колегії. Касаційна скарга мотивована тим, що суд першої інстанції безпідставно вийшов за межі позовних вимог, оскільки вимоги про визнання незаконними зборів учасників ТОВ "Альфа і Ко" позивачем не заявлялись.

Опрос