Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора купли-продажи нежилых зданий

Высший хозяйственный суд
Постановление от 17.10.2007 № 14/36/07

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

17.10.2007 р. 

Справа N 14/36/07 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 6 грудня 2007 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Кравчука Г. А., суддів: Швеця В. О., Шаргала В. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Приватного підприємства Фірма "Игдем" на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 24.07.2007 р. у справі N 14/36/07 господарського суду Миколаївської області за позовом Прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі 1) Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва та 2) Управління пенсійного фонду у Ленінському районі м. Миколаєва до 1) Відкритого акціонерного товариства по виробництву продовольчих товарів "Нектар", 2) Приватного підприємства Фірма "Игдем" третя особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоцентр Миколаїв" третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк" про визнання договору купівлі-продажу недійсним (в судовому засіданні взяли участь представники: прокуратури: - не з'явились; позивача-1: [...]; позивача-2: - не з'явились; відповідача-1: [...]; відповідача-2: [...]; [...]; третьої особи-1: - не з'явились; третьої особи-2: [...]), встановив:

У січні 2007 р. перший заступник прокурора Миколаївської області звернувся в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва (далі - Інспекція) та Управління пенсійного фонду у Ленінському районі м. Миколаєва (далі - Управління) до господарського суду Миколаївської області з позовною заявою, у якій просив визнати недійсним з моменту укладення договір купівлі-продажу нежитлових будівель за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 42, від 06.12.2006 р. (далі - Договір від 06.12.2006 р.), укладений між ліквідатором Відкритого акціонерного товариства по виробництву продовольчих товарів "Нектар" (далі - Товариство) та Приватним підприємством Фірма "Игдем" (далі - Підприємство), зобов'язати Підприємство повернути Товариству нежитлові будівлі за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 42, та зобов'язати Товариство повернути Підприємству 2750000,00 грн.

Позовні вимоги заступник прокурора Миколаївської області обґрунтовував тим, що:

- постановою господарського суду Миколаївської області від 18.05.2006 р. Товариство визнано банкрутом та розпочато його ліквідаційну процедуру і призначено ліквідатора - [...];

Опрос