Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании имуществом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 03.07.2007 № 16/213

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.07.2007 р. 

Справа N 16/213 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 30 серпня 2007 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі: головуючий - суддя Муравйов О. В., судді Полянський А. Г., Кривда Д. С., розглянула касаційні скарги Відкритого акціонерного товариства Кіровоградський проектно-конструкторський інститут "Грунтопосівмаш" та Акціонерного товариства закритого типу "Гідрокомплект" на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 07.05.2007 року по справі N 16/213 господарського суду Кіровоградської області за позовом Акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк" до 1. Відкритого акціонерного товариства Кіровоградський проектно-конструкторський інститут "Грунтопосівмаш", 2. Акціонерного товариства закритого типу "Гідрокомплект" про усунення перешкод у користуванні майном (за участю представників сторін: від позивача - [...], від відповідача-1 - не з'явився, від відповідача-2 - не з'явився)

Ухвалами від 08.06.2007 року колегії суддів Вищого господарського суду України, касаційні скарги Відкритого акціонерного товариства Кіровоградський проектно-конструкторський інститут "Грунтопосівмаш" та Акціонерного товариства закритого типу "Гідрокомплект" були прийняті до провадження, а розгляд справи був призначений на 03.07.2007 року.

Відповідно до розпорядження заступника Голови Вищого господарського суду України від 03.07.2007 року розгляд касаційних скарг здійснюється колегією суддів у складі: Муравйов О. В. (головуючий), Полянський А. Г., Кривда Д. С.

Відводів зазначеному складу колегії суддів не заявлено.

Опрос