Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора купли-продажи нежилого дома недействительным

Высший хозяйственный суд
Постановление от 05.06.2007 № 38/626

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.06.2007 р. 

Справа N 38/626 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 7 серпня 2007 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючий суддя Муравйов О. В., судді: Полянський А. Г., Ходаківська І. П., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Голови ліквідаційної комісії з припинення діяльності державного підприємства "Журнал "Вісник державної податкової служби України" на рішення Господарського суду міста Києва від 27.02.2007 року по справі N 38/626 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сигма-Фенікс" до: 1) Національного концерну "Укрпромконсалтинг", 2) Комунального підприємства "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", третя особа - Відділ приватизації комунального майна Подільського району міста Києва, про визнання недійсним договору та зобов'язання вчинити дії (за участю представників: від позивача: [...], від відповідачів: не з'явився, від третьої особи: не з'явився, від заявника касаційної скарги: [...]), встановив:

Ухвалою Вищого господарського суду України від 22.05.2007 року касаційна скарга Голови ліквідаційної комісії з припинення діяльності державного підприємства "Журнал "Вісник державної податкової служби України" була прийнята до провадження, її розгляд призначений на 05.06.2007 року.

Розпорядженням Заступника Голови вищого господарського суду України від 05.06.2007 року для розгляду справи N 38/626 в касаційному порядку утворена колегія суддів в наступному складі: головуючий - Муравйов О. В., судді Полянський А. Г., Ходаківська І. П.

Опрос