Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в осуществлении права собственности и выселении

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.03.2007 № 9/208-04-6929

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.03.2007 р. 

N 9/208-04-6929 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 17 травня 2007 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді Стратієнко Л. В. (доповідач), суддів: Грека Б. М., Самусенко С. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю українсько-болгарського спільного підприємства "Вітінформ" на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 20.12.2006 року у справі N 9/208-04-6929 за позовом дачно-будівельного кооперативу "Науковий робітник" до товариства з обмеженою відповідальністю українсько-болгарського спільного підприємства "Вітінформ" про усунення перешкод в здійсненні права власності та виселення та зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю українсько-болгарського спільного підприємства "Вітінформ" до дачно-будівельного кооперативу "Науковий робітник" про визнання права власності (за участю представників сторін: від позивача - не з'явився, відповідача - не з'явився), встановив:

Ухвалою господарського суду Одеської області від 11 вересня 2006 року (суддя Н. Бакланова), залишеною без змін постановою Одеського апеляційного господарського суду від 20 грудня 2006 року (судді О. Лавренюк, Я. Савицький, О. Журавльов) відмовлено в задоволенні заяви про відстрочку виконання рішення господарського суду Одеської області від 14 грудня 2006 року в даній справі.

В касаційній скарзі товариство з обмеженою відповідальністю українсько-болгарське спільне підприємство "Вітінформ", посилаючись на порушення апеляційним судом норм процесуального права, просить вказану постанову скасувати та передати справу на новий розгляд.

Обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши наявні матеріали на предмет їх юридичної оцінки Одеським апеляційним господарським судом, та проаналізувавши застосування судом норм процесуального права, колегія суддів вважає, що касаційна скарга підлягає задоволенню частково з наступних підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос