Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании ипотечного договора недействительным

Высший хозяйственный суд
Постановление от 27.02.2007 № 6/184д/06

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.02.2007 р.

Справа N 6/184д/06

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 26 квітня 2007 року 

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Муравйова О. В. - головуючого, Полянського А. Г., Фролової Г. М., за участю представників: позивача - [...] - дов. від 01.06.2006 року, відповідача 1 - не з'явились (про час та місце судового засідання повідомлені належним чином), відповідача 2 - [...] - дов. від 27.04.2006 року, розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закрите акціонерне товариство), в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Дніпрорудне Запорізької області" на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 21 грудня 2006 року у справі N 6/184д/06 господарського суду Запорізької області за позовом Фермерського господарства "Альфа" до Приватного підприємства "Ділайн", Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (закрите акціонерне товариство), в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Дніпрорудне Запорізької області" про визнання іпотечного договору недійсним, встановив:

У квітні 2006 року Фермерське господарство "Альфа" звернулося до господарського суду Запорізької області з позовом до Приватного підприємства "Ділайн", Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (закрите акціонерне товариство) в особі філії "Відділення Промінвестбанку в м. Дніпрорудне Запорізької області" про визнання недійсним іпотечного договору від 04.07.2005 року, укладеного між Приватним підприємством "Ділайн" та Акціонерним комерційним промислово-інвестиційним банком (закрите акціонерне товариство) відносно постійного змішаного ринку в м. Дніпрорудному Василівського району Запорізької області по вул. Молодіжній, 3-а.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що укладаючи іпотечний договір, що оспорюється, відповідачі порушили законні права позивача - Фермерського господарства "Альфа", яке є власником майна, що стало предметом іпотечного договору. Крім того, позивач зазначає, що постановою від 23.09.2005 року Василівського районного суду Запорізької області по справі N 2-2881 визнано протиправною реєстрацію права власності на постійний змішаний ринок, розташований в м. Дніпрорудне, Василівського району Запорізької області по вул.Молодіжна, 3-а за Приватним підприємством "Ділайн" та скасовано цю реєстрацію РКП "Василівське БТІ".

Опрос