Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности на недвижимое имущество

Высший хозяйственный суд
Постановление от 14.09.2006

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 вересня 2006 року

Постанову скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 13 лютого 2007 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційне подання заступника прокурора Подільського району м. Києва та касаційну скаргу Міністерства промислової політики України (далі - Мінпромполітики) на рішення господарського суду м. Києва від 24 березня 2005 р. у справі за позовом дочірнього підприємства "Квазар-ЖЕС" ВАТ "Квазар" (далі - Підприємство) до ВАТ "Квазар" (далі - Товариство) про визнання права власності на майно.

16 березня 2005 р. Підприємство звернулося до господарського суду м. Києва з позовом до Товариства про визнання права власності на нерухоме майно: підвальні нежитлові приміщення житлового будинку на вул. Гречка, 9 загальною площею 711,6 м2; нежитлове приміщення N 97 першого поверху житлового будинку на вул. Корольова, 2 площею 241,5 м2; нежитлове приміщення N 98 першого поверху житлового будинку на вул. Корольова, 2 площею 121,2 м2 у м. Києві та про зобов'язання Київського міського бюро технічної інвентаризації (далі - БТІ) зареєструвати право власності Підприємства на об'єкти нерухомого майна.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос