Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возврате кассационной жалобы

Высший хозяйственный суд
Определение от 11.10.2006

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 11 жовтня 2006 року

Ухвалу скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 19 грудня 2006 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу Бучацького державного аграрного коледжу (далі - Коледж) на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 23 серпня 2006 р. у справі за позовом прокурора Бучацького району в особі Державного комітету України з державного матеріального резерву до Бучацького радгоспу-технікуму про стягнення 91052,13 грн.

Подана касаційна скарга Коледжу на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 23 серпня 2006 р. не може бути взята до розгляду Вищим господарським судом України, оскільки вона не відповідає вимогам розділу XII1 ГПК на таких підставах.

На порушення вимог ч. 3 ст. 111 ГПК, згідно з якою касаційна скарга підписується особою, яка подала касаційну скаргу або її уповноваженим представником, касаційну скаргу підписано в. о. директора Коледжу Л., без надання будь-яких документів, що підтверджують його повноваження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос