Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выселении

Высший хозяйственный суд
Определение от 03.10.2006

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 3 жовтня 2006 року

Ухвалу скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 12 грудня 2006 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу КП "Київжитлоспецексплуатація" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 27 червня 2006 р. у справі за позовом Підприємства до ЗАТ "Полісся" про виселення.

Подана 26 липня 2006 р. касаційна скарга не відповідає вимогам розділу XII1 ГПК на таких підставах.

Згідно з положеннями ч. 2 ст. 1115 та частин 1, 2 ст. 1117 ГПК касаційна інстанція на підставі вже встановлених судом фактичних обставин справи перевіряє судові рішення виключно на предмет правильності юридичної оцінки обставин справи та повноти їх встановлення у рішенні або постанові господарського суду. Касаційна інстанція не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові господарського суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати нові докази або додатково перевіряти їх.

Відповідно до п. 4 ст. 111 ГПК касаційна скарга за змістом повинна містити вимоги особи, яка подала касаційну скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права судом.

Опрос