Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в принятии апелляционной жалобы

Высший хозяйственный суд
Постановление от 26.12.2006 № 07/304-06

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

26.12.2006 р. 

Справа N 07/304-06 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 22 лютого 2007 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого судді Дерепи В. І. - доповідача, суддів: Грека Б. М., Стратієнко Л. В., за участю повноважних представників: від позивача - [...], розглянувши у відкритому засіданні касаційну скаргу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства на ухвалу від 24 жовтня 2006 року Харківського апеляційного господарського суду у справі за позовом АТЗТ "Авіоніка" до Харківського державного авіаційного виробничого підприємства про стягнення 824890,96 грн., встановив:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 9 жовтня 2006 року (суддя Інте Т. В.) було відмовлено в задоволенні клопотання відповідача про залучення судом до участі у даній справі прокурора та відкладений розгляд справи.

Ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 24 жовтня 2006 року відмовлено Харківському державному авіаційному виробничому підприємству в прийнятті апеляційної скарги, з якою він звернувся до суду, на ухвалу господарського суду Харківської області від 9 жовтня 2006 року.

У касаційній скарзі скаржник просить вказану ухвалу суду апеляційної інстанції скасувати як прийняту з порушенням та неправильним застосуванням норм процесуального права.

Перевіривши матеріали справи та на підставі встановлених в ній фактичних обставин, проаналізувавши правильність застосування апеляційним господарським судом при прийнятті оскаржуваної ухвали норм процесуального права, суд вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Опрос