Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переводе прав и обязанностей покупателя

Высший хозяйственный суд
Постановление от 19.09.2006 № 270/14-05

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

19.09.2006 р. 

Справа N 270/14-05 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 26 жовтня 2006 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Удовиченка О. С. - головуючого, Яценко О. В. (доповідач у справі), Панової І. Ю., розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "БілоцерківМАЗ" на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 19.06.2006 р. у справі господарського суду Київської області N 270/14-05 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "БілоцерківМАЗ" до комунального підприємства "Білоцерківський авіаремонтний завод", треті особи на стороні відповідача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, фізична особа - підприємець [...], Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації, Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради; про переведення прав і обов'язків покупця, в судовому засіданні взяли участь: фізична особа - підприємець [...], від КП "Білоцерківський авіаремонтний завод" [...], від фізичної особи підприємця [...], від ТОВ НВП "БілоцерківМАЗ" [...], встановив:

Рішенням господарського суду Київської області від 17 - 22.02.2006 р. (суддя Короткевич О. Є.) у справі N 270/14-05 позов товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "БілоцерківМАЗ" до комунального підприємства "Білоцерківський авіаремонтний завод" про переведення прав і обов'язків покупця задоволено частково: права та обов'язки покупця майна комунального підприємства "Білоцерківський авіаремонтний завод" переведено на товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "БілоцерківМАЗ"; в інших позовних вимогах відмовлено.

Не погодившись з вказаним рішенням, фізична особа - підприємець [...] подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати рішення господарського суду Київської області від 17 - 22.02.2006 р. та припинити провадження по справі N 270/14-05.

Опрос