Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении конкурса на заключение договоров

Высший хозяйственный суд
Постановление от 09.02.2006 № 5/252

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

09.02.2006 р. 

Справа N 5/252 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 20 квітня 2006 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді [...], суддів: [...], за участю повноважних представників: від позивача, від відповідача, розглянувши у відкритому засіданні касаційну скаргу ТзОВ індустріально-виробничої об'єднаної компанії "Експлерент" на ухвалу від 23 листопада 2005 року Дніпропетровського апеляційного господарського суду у справі за позовом ТзОВ "Етика" до Регіонального відділення Фонду держмайна України по Кіровоградській області, ТзОВ індустріально-виробничої об'єднаної компанії "Експлерент", третя особа - Державна холдингова компанія "Олександріявугілля", Міністерство палива та енергетики України, про зобов'язання провести конкурс на укладення договорів, встановив:

Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 7 листопада 2005 року (Голова господарського суду [...]) було відмовлено в задоволенні заяви ТзОВ індустріально-виробничої об'єднаної компанії "Експлерент" про відвід судді [...] у даній справі.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 23 листопада 2005 року відмовлено ТзОВ індустріально-виробничої об'єднаної компанії "Експлерент" в прийнятті апеляційної скарги, з якою товариство звернувся до суду, на ухвалу господарського суду Кіровоградської області від 7 листопада 2005 року.

У касаційній скарзі скаржник просить вказану ухвалу суду скасувати, як прийняту з порушенням та неправильним застосуванням норм процесуального права.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос