Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании плана установления ограждения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 07.02.2006 № 11/660-05

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

07.02.2006 р. 

Справа N 11/660-05 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 6 квітня 2006 року

Вищий господарський суд України у складі колегії: головуючого, судді [...], суддів [...], розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу закритого акціонерного товариства "Футбольний клуб "Чорноморець" на ухвалу від 29 квітня 2005 року господарського суду Одеської області та постанову від 21 червня 2005 року Одеського апеляційного господарського суду у справі N 11/660-05 за позовом закритого акціонерного товариства "Футбольний клуб "Чорноморець" до спеціалізованого дитячого санаторію "Люстдорф" про зобов'язання погодити план встановлення огорожі, встановив:

Ухвалою від 29 квітня 2005 року господарського суду Одеської області (суддя [...]), залишеною без змін постановою від 21 червня 2005 року Одеського апеляційного господарського суду, позовну заяву закритого акціонерного товариства "Футбольний клуб "Чорноморець" повернуто без розгляду з мотивів ненадання доказів надсилання відповідачу доданих до позовної заяви документів.

Закрите акціонерне товариство "Футбольний клуб "Чорноморець" просить судові акти в даній справі скасувати з підстав неправильного застосування господарськими судами статей 56, 57, 60, 63 Господарського процесуального кодексу України та передати справу для розгляду до місцевого господарського суду.

Сторони належним чином були повідомлені про час і місце судового засідання, проте їх представники в судове засідання не з'явились.

Колегія суддів вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступного.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос