Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мирового соглашения об отказе от взаимных требований о взыскании средств

Высший хозяйственный суд
Постановление от 20.10.2005

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2005 року

Постанову скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 24 січня 2006 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" в особі філії газопромислового управління "Полтавагазвидобування" на ухвалу господарського суду Сумської області від 28 травня 2004 р. у справі за позовом ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" в особі філії газопромислового управління "Полтавагазвидобування" до ВАТ "Інтернафтогазбуд" про повернення майна та за зустрічним позовом ВАТ "Інтернафтогазбуд" до ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" в особі філії газопромислового управління "Полтавагазвидобування" про стягнення коштів.

Ухвалою господарського суду Сумської області від 28 травня 2004 р. затверджено мирову угоду сторін, за умовами якої ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України" в особі філії газопромислового управління "Полтавагазвидобування" (надалі - ДК "Укргазвидобування") та ВАТ "Інтернафтогазбуд" відмовились від взаємних вимог про стягнення коштів, провадження у справі припинено.

У касаційній скарзі позивач посилається на незаконність прийнятого у справі судового рішення і просить ухвалу скасувати, а справу направити на новий розгляд до господарського суду.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представника позивача, перевіривши матеріали справи, зокрема і після оголошеної судом перерви у судовому засіданні до 20 жовтня 2005 р., обговоривши доводи касаційної скарги, колегія суддів Вищого господарського суду України вважає, що касаційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

Опрос