Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.04.2005

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 2005 року

Постанову скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 7 червня 2005 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу спеціалізованої ДПІ у м. Києві по роботі з великими платниками податків (далі - СДПІ) на постанову Київського апеляційного господарського суду від 30 листопада 2004 р. у справі за позовом ТОВ "Дистриб'ютор-центр" до СДПІ про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.

Рішенням господарського суду м. Києва від 8 вересня 2004 р. позовні вимоги задоволені, спірні податкові повідомлення-рішення визнані недійсними, оскільки позивачем до складу податкового кредиту включено ПДВ на підставі фактично придбаного товару Витрати позивача на придбання товару є валовими витратами останнього, оскільки позивач придбав товар для подальшого використання у господарській діяльності, зокрема з метою подальшої реалізації фільтрів. Віднесення позивачем до валових витрат коштів, які перераховані продавцям товару підтверджується належними доказами, зокрема податковими та видатковими накладними тощо.

Зазначене відповідає вимогам пп. 5.2.1 п. 5.2, пп. 5.3.3 п. 5.3 ст. 5, пп. 11.2.1 п. 11.2 ст. 11 Закону "Про оподаткування прибутку підприємств".

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 30 листопада 2004 р. рішення суду залишено без зміни на тих самих підставах.

Опрос