Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании компенсации и штрафа за нарушение авторских прав

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.11.2005 № 12/1

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.11.2005 р. 

N 12/1 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 19 січня 2006 року

Вищий господарський суд України у складі: суддя [...] - головуючий, судді: [...], розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Рікона", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (далі - ТОВ "Рікона"), на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 17.05.2005 та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 10.08.2005 зі справи N 12/1 за позовом державного підприємства "Українське агентство з авторських та суміжних прав", м. Київ (далі - ДП "УААСП", відповідач-1) до ТОВ "Рікона" та закритого акціонерного товариства "ТелеОдин", м. Київ (далі - ЗАТ "ТелеОдин", відповідач-2), про стягнення 61500 грн., судове засідання проведено за участю представників: ДП "УААСП" - не з'явились, ТОВ "Рікона" - [...], ЗАТ "ТелеОдин" - [...], за результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України, встановив:

ДП "УААСП" звернулося з позовом про стягнення з ТОВ "Рікона" компенсацію за порушення авторських прав у сумі 61500 грн. та штрафу в розмірі 10 % від присудженої суми, а також зобов'язання ТОВ "Рікона" опублікувати в газеті "Юридична практика" дані про допущення порушення авторського права позивача.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос