Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании банкротом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 28.09.2005 № Б15/322/98

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

28.09.2005 р. 

N Б15/322/98 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 17 листопада 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: [...], розглянувши касаційну скаргу Дніпропетровської міжрайонної державної податкової інспекції Дніпропетровської області на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 25.05.2005 р. у справі N Б15/322/98 господарського суду Дніпропетровської області за заявою акціонерного товариства відкритого типу "Концерн "Весна" до колективного сільськогосподарського підприємства "Авангард" про визнання банкрутом (за участю представників сторін: від кредитора - не з'явилися, від боржника - не з'явилися), встановив:

Окремою ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 15.02.2005 року у справі N Б15/322/98 про банкрутство за позовом акціонерного товариства відкритого типу до колективного сільськогосподарського підприємства "Авангард" зобов'язано ДПІ в Солонянському районі вжити заходів щодо усунення порушень Конституції України, Господарського процесуального кодексу України, Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 25.05.2005 року зазначена ухвала суду першої інстанції залишена без змін з тих же підстав.

Не погоджуючись з рішеннями господарських судів попередніх інстанцій, Дніпропетровська міжрайонна державна податкова інспекція звернулася до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 25.05.2005 року у справі N Б15/322/98 скасувати, посилаючись на не вірне застосування судом апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, а саме ст. ст. 3.1, 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 90 Господарського процесуального кодексу України.

Перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, проаналізувавши правильність застосування судом норм матеріального та процесуального права, колегія суддів Вищого господарського суду України вважає, що касаційна скарга підлягає залишенню без задоволення з наступних підстав.

Опрос