Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора купли-продажи и признании права собственности

Высший хозяйственный суд
Постановление от 08.09.2005 № 14/117пн

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

08.09.2005 р. 

N 14/117пн 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 6 жовтня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: [...], у відкритому судовому засіданні за участю представників ТОВ "СоюзПромінвестДонбас" [...], ЗАТ "Союзпромінвест" [...], ТОВ "Південна газова компанія" [...], розглянув касаційну скаргу ТОВ "Південна газова компанія" на рішення від 22.04.2005 р. у справі N 14/117пн господарського суду Луганської області за позовом ТОВ "СоюзПромінвестДонбас" до 1) ЗАТ "Союзпромінвест"; 2) ТОВ "Південна газова компанія" про визнання недійсним договору та визнання права власності.

Рішенням господарського суду Луганської області (суддя [...]) від 22.04.2005 позов задоволено.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Південна газова компанія" вважає прийняте судом рішення таким, що суперечить нормам матеріального та процесуального права, тому просить його скасувати і в позові відмовити.

У відзиві на касаційну скаргу товариство з обмеженою відповідальністю "СоюзПромінвестДонбас" просить рішення господарського суду Луганської області від 22.04.2005 залишити без змін, а касаційну скаргу без задоволення, оскільки вважає це рішення законним та обґрунтованим.

Опрос