Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения собрания комитета кредиторов

Высший хозяйственный суд
Постановление от 27.04.2005 № 24/976

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.04.2005 р. 

Справа N 24/976 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 30 червня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Полякова Б. М., суддів - Ткаченко Н. Г., Удовиченка О. С., за участю представників: ВАТ "Лисичанський склозавод" в особі ліквідатора Воронька О. О., Бауліна О. Ю.; ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій" - Лизенка А. В.; ТОВ "Внешторгенерго" - Пашинського М. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційні скарги державної податкової інспекції у м. Лисичанську, Закритого акціонерного товариства "Лисичанський склозавод "Пролетарій", Відкритого акціонерного товариства "Лисичанський склозавод" в особі ліквідатора Воронько О. О. та Товариства з обмеженою відповідальністю "Кристина" на ухвалу господарського суду м. Києва від 27.12.2004 р., ухвалу господарського суду м. Києва від 28.12.2004 р. та постанову Київського апеляційного господарського суду від 08.02.2005 р. по справі N 24/976 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Внешторгенерго" до Відкритого акціонерного товариства "Лисичанський склозавод", Закритого акціонерного товариства "Фонд", Закритого акціонерного товариства "Лисичанський склозавод "Пролетарій", Закритого акціонерного товариства Торгово-енергетична компанія "Ітера-Україна", Товариства з обмеженою відповідальністю "Кристина", державної податкової інспекції у м. Лисичанську про визнання недійсним рішення зборів комітету кредиторів, оформленого протоколом N 14 від 31.10.2003 р., встановив:

Позивач - ТОВ "Внешторгенерго" 21.12.2004 р. звернувся з позовом до суду до ВАТ "Лисичанський склозавод", ЗАТ "Фонд", ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарій", ЗАТ Торгово-енергетична компанія "Ітера-Україна", ТОВ "Кристина", ДПІ у м. Лисичанську про визнання недійсним рішення зборів комітету кредиторів, оформленого протоколом N 14 від 31.10.2003 р., в частині визнання ТОВ "Внешторгенерго" як інвестора ВАТ "Лисичанський склозавод" таким, що не виконав вимог плану, та припинення його повноважень як інвестора.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос