Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании стоимости недостачи

Высший хозяйственный суд
Постановление от 03.03.2005 № 34/160

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.03.2005 р. 

Справа N 34/160 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 10 травня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Дерепи В. І., суддів: Стратієнко Л. В., Чабана В. В. у відкритому судовому засіданні за участю представників ВАТ "Нікопольський завод феросплавів", не з'явився ТОВ "Технологія", не з'явився, ВАТ "Дніпрококс", не з'явився, розглянув касаційну скаргу ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 24.11.2004 р. у справі N 34/160 господарського суду Дніпропетровської області за позовом ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" до 1. ТОВ "Технологія"; 2. ВАТ "Дніпрококс" про стягнення 7106,71 грн.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області (суддя Примак С. А.) від 12.06.2004 р. позов задоволено - стягнуто з Відкритого акціонерного товариства "Дніпрококс" на користь Відкритого акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів" 7106 грн. 71 коп. вартості недостачі та судові витрати.

Дніпропетровський апеляційний господарський суд (судді Євстигнеєва О. С., Лотоцька Л. О., Бахмат Р. М.) переглянув рішення місцевого суду і постановою від 24.11.2004 р. скасував його та прийняв нове рішення, яким в позові відмовлено.

ВАТ "Нікопольський завод феросплавів", не погоджуючись з постановою апеляційного господарського суду, подало касаційну скаргу, в якій просить її скасувати, а рішення місцевого суду залишити без змін.

За твердженням скаржника, судом апеляційної інстанції порушено норми матеріального і процесуального права, що й призвело до прийняття помилкової постанови.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос