Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании расходов на содержание здания

Высший хозяйственный суд
Постановление от 03.03.2005 № 3/234

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.03.2005 р. 

Справа N 3/234 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 5 травня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Дерепи В. І., суддів: Стратієнко Л. В., Чабана В. В. (доповідач), у відкритому судовому засіданні за участю представників ЗАТ "Український акціонерний проектний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрстальпроект" - Довгуль О. М., ТОВ "Промислово-інвестиційна компанія "Довіра" - не з'явився, розглянув касаційну скаргу ЗАТ "Український акціонерний проектний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрстальпроект" на рішення від 04.11.2004 р. у справі N 3/234 господарського суду Дніпропетровської області за позовом ЗАТ "Український акціонерний проектний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрстальпроект" до ТОВ "Промислово-інвестиційна компанія "Довіра" про стягнення 27546,81 грн.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області (суддя Юзіков С. Г.) від 04.11.2004 р. в позові відмовлено.

Закрите акціонерне товариство "Український акціонерний проектний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрстальпроект", не погоджуючись з вказаним рішенням суду, подало касаційну скаргу, в якій просить його скасувати та прийняти нове рішення, яки позовні вимоги задовольнити.

За твердженням скаржника, судом першої інстанції порушено норми матеріального та процесуального права, що і призвело до прийняття помилкового рішення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос